services

بازدید رئیس، معاون اجرایی و کارشناسان خانه صمت از پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان جهت اعطای مجوز تحقیق و توسعه

بازدید رئیس، معاون اجرایی و کارشناسان خانه صمت از پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان جهت اعطای مجوز تحقیق و توسعه

در پی فعالیت های انجام شده و طی مراحل اداری درخواست دریافت مجوز تحقیق و توسعه مراکز تولیدی، تجاری و خدماتی از سوی سامانه جامع صنعتی شمستا در تاریخ 20 تیرماه 1403 رئیس، معاون اجرایی و کارشناسان خانه صمت  از این مجموعه بازید کردند.در شروع جلسه، دکتر مسلمان یزدی مدیریت پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان و بنیانگذار سامانه جامع صنعتی شمستا به ارائه گزارش عملکرد سامانه و فعالیت های انجام شده تا کنون در زمینه صنعت و ارائه خدمات صنعتی پرداخته و افزودند به جهت کمک در بهم رسانی و معرفی نیازها و توانمندی های مراکز صنعتی در کشور، سامانه جامع صنعتی شمستا به جامع ترین پلتفرم ارائه خدمات صنعتی طراحی و اجرا گردیده تا بتواند خدمت قابل توجهی به جامعه صنعتی کشور ارائه نموده و با تسریع و تسهیل پروسه رفع نیازهای صنعتی و خودکفایی در تولید و تامین قطعات و ماشین آلات صنعتی اثرات منفی تحریم را کاهش دهد.ایشان در ادامه پلن های بهینه سازی و توسعه سامانه را ارائه نمود و خاطر نشان کرد به لطف خدا و همراهی ارگان های زیربط آینده ای روشن در انتظار جامعه صنعتی کشور عزیزمان خواهد بود.در ادامه رئیس خانه صنعت و معدن استان و همراهان از بخش های مختلف پژوهشکده بازدید و با تیم تحقیقو توسعه شمستا به گفتگو پرداخت.مهندس کلانتر در پایان خاطرنشان کرد با توجه به ظرفیت های بالای پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان و سامانه جامع صنعتی شمستا در فعالیت های تحقیق و توسعه، این مجموعه میتواند نقش بسزایی در ارتقای سطح علمی و صنعتی کشور ایفا نماید.

 

خدمتی دیگر از شمستا، همکاری در فروش شرکت ها و مراکز صنعتی

همکاری در فروش محصولات شرکت های تولید کننده و تامین کننده قطعات و دستگاه های صنعتی با سامانه صنعتی شمستا

همکاری در فروش با شمستا

سیستم همکاری در فروش یکی از مدل های کسب ‌وکار است که فرد یا شرکتی، با معرفی و تبلیغات محصولات یا خدمات شرکت‌های دیگر شرایط فروش آن را فراهم کرده و در قبال آن مبلغی بعنوان درصد همکاری دریافت می‌کنند.همانطور که میدانید، شرکت ها و اپلیکشن های متعددی در ایران وجود دارند که با این سیستم مشغول فعالیت هستند از جمله دیجی کالا و باسلام و ...  که هریک زمینه فعالیت های متفاوت، محاسن، معایب و شرایط خاص خود را دارند. 

"سامانه جامع صنعتی شمستا" نیز بعنوان بانک اطلاعات صنعت ایران و از فعالین مرتبط با صنعت، متشکل از کادری متخصص و با تجربه به تازگی بخش جدید همکاری در فروش محصولات شرکت های تولید کننده و تامین کننده قطعات و دستگاه های صنعتی را راه اندازی کرده و فضایی فراهم نموده که با قراردادن عکس و اطلاعات فنی محصول و معرفی آن به مشتری و پیگیری های تیم پشتیبانی سامانه باعث تسریع و تسهیل برقراری ارتباط و در نهایت فروش محصول میگردد.شایان ذکر است پلتفرم آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا با تارنمای www.shamsta.com دارای 4 فضای نمایشگاهی متفاوت، سئو بالای سایت و بازدید روزانه بالای 26000 کاربر منحصرا صنعتی فضاییست نیچ و مطمئن برای معرفی و تبلیغات محصولات صنعتی.

علاوه بر آن حضور فعال در فضاهای مجازی ( اینستاگرام-فیسبوک-لینکدین-آپارات-یوتیوپ-تلگرام- ایتا- واتساپ) و معرفی خدمات و محصولات نیز از مزایای این طرح میباشد.تیم پشتیبان فنی سامانه نیز بصورت تمام وقت پیگیر امورات مرتبط با درخواست های ثبت شده و هماهنگی های لازم بین متقاضی و شرکت سازنده یا تامین کننده هستند.

جامعه هدف و مشتریان سامانه جامع صنعتی شمستا متخصصان و صنعتگرانی هستند که از سراسر کشور و روزانه از سایت سامانه بازدید کرده و به دنبال پیدا کردن بالاترین کیفیت و بهترین قیمت برای خدمات و محصولات مورد نظرشان هستند و از طریق سرچ در گوگل یا شناخت قبلی وارد سامانه میگردند.مشتریان ما به دو صورت میتوانند درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایند(هم بصورت آنلاین و هم از طریق تماس با پشتیبانان فنی سامانه)

سامانه جامع صنعتی شمستا یکی از خدمات خود را در زمینه پشتیبانی و یا همکاری فروش شرکتهای صنعتی قرارداده است تا بدین طریق رونق زیادی  را به فروش شرکتها بخشیده و علاوه بر تسریع در فرآیند خرید و فروش صنعتی بین شرکتها، ضمانت بین این ارتباط را نیز برقرار سازد از طرفی این سامانه با توجه به سه زبانه بودن و فعال بودن به زبانهای عربی و انگلیسی و حتی برای کشورهای فارسی زبان همسایه، نقش تامین کننده ایرانی را با اتکا به ظرفیتهای شرکتهای عضو ایفا کرده و تاکنون توانسته است نیازهای مختلفی را ازکشورهای گوناگون پیگیری نماید.

جهت کب اطلاعات بیشتر با شماره 09106105867 تماس گرفته یا وارد سایت شمستا شده و در بخش تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید. 

رتبه بندی شرکت ها و مراکز صنعتی در سامانه جامع صنعتی شمستا

رتبه بندی متخصصان در سامانه جامع صنعتی شمستا

یکی از مهمترین رسالتهای سامانه جامع صنعتی شمستا (بانک اطلاعات صنعت ایران) ساخت نیازهای صنایع با استفاده از توان متخصصان و مراکز صنعتی داخل کشور است. در ساخت و بومی سازی نیازهای صنایع توجه به معیارهای فنی، اخلاقی و حرفه ای امری بسیار مهم می باشد و فقدان یا عدم توجه به این معیارها می تواند بر کمیت و کیفیت این رسالت بزرگ تاثیر گذار باشد از این رو ما در سامانه جامع صنعتی شمستا تصمیم گرفتیم تا معیارهای فنی و تخصصی را در کنار معیارهای اخلاقی و اجتماعی فرد متخصص یا مرکز صنعتی مدعی ساخت در نظر گرفته و با توجه به درخواستهای کاربران گزینه مناسب را پیشنهاد دهیم. لذا اجرای رتبه بندی متخصصان در این سامانه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر اجرای این امر در مورد مراکز صنعتی عضو سامانه که حداقل یکسال از عضویت آنها می گذرد گرفته شد. در ابتدا شاخصهای مورد نظر مراکز صنعتی دارنده نیاز و نیز شرکتهای سازنده شناسایی شده و بر اساس تحقیقات کیفی و کمی صورت گرفته  اولویت بندی شدند؛ سپس از میان شرکتهای عضو سامانه که شرایط لازم را داشته و با در نظر گرفتن حس سابقه و فعالیت هایی که با این سامانه و سایر مراکز انجام داده اند رتبه بندی شدند رتبه های A، B و C نیتجه ارزیابی شاخص ها بوده که طی یک گواهینامه صادر و به شرکتها ارائه گردید. با توجه به آنچه گفته شد برای اولین بار در کشور رتبه بندی شرکتها در سامانه جامع صنعتی شمستا انجام شده و در دومین رویداد بومی سازی نیازهای صنایع و معادن که در تاریخ 15 بهمن ماه برگزار گردید به شرکتهای که حائز شرایط اعلام شده بودند اهدا گردید. در این رویداد متخصصان و مراکز صنعتی و معدنی متعددی از سراسر کشور حضور داشتند که مشروح گزارش این رویداد را می توانید در خبر مربوطه ملاحظه بفرمایید.

جلسه مدیر شمستا با سه شرکت فولادی بزرگ در یزد

به منظور تبادل نظر و همکاری بیشتر بین سامانه جامع صنعتی شمستا و شرکتهای ورتا صنعت، فولادیاران، توسعه فولاد آلیاژی و .... جلسه ای در کارخانه فولاد آلیاژِی ایران برگزار شد در این جلسه مدیران عامل هریک از این شرکتها توضیحاتی در مورد خدماتی که در صنعت فولاد انجام می دهند داده و دغدغه ها و انتظارات خود به جهت پیشبرد برندینگ این شرکتها در فضای دیجیتال را بیان داشتند.در این جلسه هر یک از شرکتها به بیان تجربه های خود در  پروژه های مختلفی که انجام داده اند  پرداخته و به سرمایه انسانی کم نظیری که به سبب تجربیات ارزشمند پرسنل این مراکز صنعتی دارند اشاره داشتند و درخواست ارائه خدمات بیشتر سامانه در بخشهای مختلف به منظور افزایش معرفی و تبلیغات آنها در فضای صنعتی کشور به ویژه فولاد را داشتند. دکتر مسلمان یزدی نیز در این جلسه، ضمن معرفی سامانه و بخشهای مختلف آن، به ظرفیتهایی که این سامانه می تواند در معرفی خدمات این مراکز صنعتی به شرکتهای فولادی کل کشور داشته باشد اشاره، و قول همکاری در خصوص بررسی وضعیت موجود شرکتهای فوق الذکر به لحاظ جستجوها در اینترنت داده تا بعد از آسیب شناسی مشکلات موجود راهکار مناسب جهت افزایش بازدید این شرکتها در سامانه ارائه گردد تا بیشتر و بهتر بتوانیم خدمات این مراکز را در کل کشور معرفی نماییم. لازم به ذکر است شرکت ورتا صنعت در زمینه ساخت و تعمیر و نگهداری جرثقیلهای سقفی و نیز نظافت صنعتی مراکز صنعت فولاد کشور فعال می باشد. شرکت فولاد یاران یکی دیگر از شرکتهای بزرگ ارائه دهنده خدمات طراحی، ساخت و تعمیر و نگهداری مراکز صنعت فولاد کشور می باشد که در بومی سازی صنعت فولاد کشور خدمات گسترده و متنوعی را در رزومه خود دارد. شرکت توسعه فولاد آلیاژی نیز دیگر شرکت حاضر در این جلسه بودند که با تکیه بر متخصصان خود توانسته است در راه اندازی خطوط فولاد کشور بسیار کارنامه درخور تقدیر و شایسته ای را داشته باشد.

منبع خبر

گزارش رویداد ملی بومی سازی در صنایع

رویداد بومی سازی نیازهای صنایع و معادن با همکاری شرکت شهرک های صنعتی یزد و سامانه صنعتی شمستا در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار شد . در این رویداد جمعی از سازندگان ، تولید کنندگان صنعتی در صنایع مختلف نظیر فولاد و معادن حضور داشتند. هم چنین  آقای محسن فلاح  رئیس شرکت شهرک های یزد در سخنرانی خود به اهمیت بومی سازی در صنعت پرداختند. بخش استارت آپ دمو با حضور 4 تیم برگزار گردید . پنل تخصصی با حضور نمایندگانی از صنایع یزد در زمینه چالش های بومی سازی و راهکارهای آن از دیگر برنامه های آن بود. این رویداد از ساعت 8:30 تا 2 بعدازظهر ادامه داشت . جهت مشاهده گزارش کامل آن و تصاویر این رویداد بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

گزارش رویداد بومی سازی نیازها در صنعت 

راه های تماس با ما

 

دفتر یزد، صفائیه بلوار امیرکبیر، طوبی شرقی 24 ، پلاک 6 کدپستی 8916147773  لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر یزد :-38207289- 38219259-035

09039432671-09106105867

دفتر تهران:بلوار ارتش، جنب خیابان ابوذر، دانشگاه اهل بیت، مرکز نوآوری بین المللی یاس لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر تهران: 02122470761

Email:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید/این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

website:www.shamsta.com

Instagram: https://www.instagram.com/shamsta.va/ 

Telegram: @amirkabiriranian

 Linkdin: Pajoheshkadeh AmirkabirIranian

جوملا فارسی