About PAI

جلسه مدیر شمستا با سه شرکت فولادی بزرگ در یزد

به منظور تبادل نظر و همکاری بیشتر بین سامانه جامع صنعتی شمستا و شرکتهای ورتا صنعت، فولادیاران، توسعه فولاد آلیاژی و .... جلسه ای در کارخانه فولاد آلیاژِی ایران برگزار شد در این جلسه مدیران عامل هریک از این شرکتها توضیحاتی در مورد خدماتی که در صنعت فولاد انجام می دهند داده و دغدغه ها و انتظارات خود به جهت پیشبرد برندینگ این شرکتها در فضای دیجیتال را بیان داشتند.در این جلسه هر یک از شرکتها به بیان تجربه های خود در  پروژه های مختلفی که انجام داده اند  پرداخته و به سرمایه انسانی کم نظیری که به سبب تجربیات ارزشمند پرسنل این مراکز صنعتی دارند اشاره داشتند و درخواست ارائه خدمات بیشتر سامانه در بخشهای مختلف به منظور افزایش معرفی و تبلیغات آنها در فضای صنعتی کشور به ویژه فولاد را داشتند. دکتر مسلمان یزدی نیز در این جلسه، ضمن معرفی سامانه و بخشهای مختلف آن، به ظرفیتهایی که این سامانه می تواند در معرفی خدمات این مراکز صنعتی به شرکتهای فولادی کل کشور داشته باشد اشاره، و قول همکاری در خصوص بررسی وضعیت موجود شرکتهای فوق الذکر به لحاظ جستجوها در اینترنت داده تا بعد از آسیب شناسی مشکلات موجود راهکار مناسب جهت افزایش بازدید این شرکتها در سامانه ارائه گردد تا بیشتر و بهتر بتوانیم خدمات این مراکز را در کل کشور معرفی نماییم. لازم به ذکر است شرکت ورتا صنعت در زمینه ساخت و تعمیر و نگهداری جرثقیلهای سقفی و نیز نظافت صنعتی مراکز صنعت فولاد کشور فعال می باشد. شرکت فولاد یاران یکی دیگر از شرکتهای بزرگ ارائه دهنده خدمات طراحی، ساخت و تعمیر و نگهداری مراکز صنعت فولاد کشور می باشد که در بومی سازی صنعت فولاد کشور خدمات گسترده و متنوعی را در رزومه خود دارد. شرکت توسعه فولاد آلیاژی نیز دیگر شرکت حاضر در این جلسه بودند که با تکیه بر متخصصان خود توانسته است در راه اندازی خطوط فولاد کشور بسیار کارنامه درخور تقدیر و شایسته ای را داشته باشد.

منبع خبر

رتبه بندی شرکت ها و مراکز صنعتی در سامانه جامع صنعتی شمستا

رتبه بندی متخصصان در سامانه جامع صنعتی شمستا

یکی از مهمترین رسالتهای سامانه جامع صنعتی شمستا (بانک اطلاعات صنعت ایران) ساخت نیازهای صنایع با استفاده از توان متخصصان و مراکز صنعتی داخل کشور است. در ساخت و بومی سازی نیازهای صنایع توجه به معیارهای فنی، اخلاقی و حرفه ای امری بسیار مهم می باشد و فقدان یا عدم توجه به این معیارها می تواند بر کمیت و کیفیت این رسالت بزرگ تاثیر گذار باشد از این رو ما در سامانه جامع صنعتی شمستا تصمیم گرفتیم تا معیارهای فنی و تخصصی را در کنار معیارهای اخلاقی و اجتماعی فرد متخصص یا مرکز صنعتی مدعی ساخت در نظر گرفته و با توجه به درخواستهای کاربران گزینه مناسب را پیشنهاد دهیم. لذا اجرای رتبه بندی متخصصان در این سامانه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر اجرای این امر در مورد مراکز صنعتی عضو سامانه که حداقل یکسال از عضویت آنها می گذرد گرفته شد. در ابتدا شاخصهای مورد نظر مراکز صنعتی دارنده نیاز و نیز شرکتهای سازنده شناسایی شده و بر اساس تحقیقات کیفی و کمی صورت گرفته  اولویت بندی شدند؛ سپس از میان شرکتهای عضو سامانه که شرایط لازم را داشته و با در نظر گرفتن حس سابقه و فعالیت هایی که با این سامانه و سایر مراکز انجام داده اند رتبه بندی شدند رتبه های A، B و C نیتجه ارزیابی شاخص ها بوده که طی یک گواهینامه صادر و به شرکتها ارائه گردید. با توجه به آنچه گفته شد برای اولین بار در کشور رتبه بندی شرکتها در سامانه جامع صنعتی شمستا انجام شده و در دومین رویداد بومی سازی نیازهای صنایع و معادن که در تاریخ 15 بهمن ماه برگزار گردید به شرکتهای که حائز شرایط اعلام شده بودند اهدا گردید. در این رویداد متخصصان و مراکز صنعتی و معدنی متعددی از سراسر کشور حضور داشتند که مشروح گزارش این رویداد را می توانید در خبر مربوطه ملاحظه بفرمایید.

اطلاعیه رویداد بومی سازی نیازهای صنایع

سامانه صنعتی شمستا برگزار می کند:  بزرگترین رویداد ملی بومی سازی نیازهای صنایع و معادن 

 رویداد در سه بخش خواهد بود:

1- کنفرانس ملی راهکارها و چالش ها در بومی سازی نیازها

2- رویداد استارت آپ دمو جذب سرمایه برای ایده های نوآورانه

3- رویداد ریورس پیچ ارئه نیازهای فناورانه صنایع 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پوستر این رویداد اینجا کلیک کنید

 

گزارش رویداد ملی بومی سازی در صنایع

رویداد بومی سازی نیازهای صنایع و معادن با همکاری شرکت شهرک های صنعتی یزد و سامانه صنعتی شمستا در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار شد . در این رویداد جمعی از سازندگان ، تولید کنندگان صنعتی در صنایع مختلف نظیر فولاد و معادن حضور داشتند. هم چنین  آقای محسن فلاح  رئیس شرکت شهرک های یزد در سخنرانی خود به اهمیت بومی سازی در صنعت پرداختند. بخش استارت آپ دمو با حضور 4 تیم برگزار گردید . پنل تخصصی با حضور نمایندگانی از صنایع یزد در زمینه چالش های بومی سازی و راهکارهای آن از دیگر برنامه های آن بود. این رویداد از ساعت 8:30 تا 2 بعدازظهر ادامه داشت . جهت مشاهده گزارش کامل آن و تصاویر این رویداد بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

گزارش رویداد بومی سازی نیازها در صنعت 

برگزیده شدن سامانه شمستا به عنوان فناور نمونه استانی

سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران در اختتامیه نمایشگاه پژوهش استان یزد که در 16 آذر  در سالن استانداری یزد برگزارشد، از میان شرکت های فناور استان به عنوان فناور برتر انتخاب گردید.

 

راه های تماس با ما

 

دفتر یزد، صفائیه بلوار امیرکبیر، طوبی شرقی 24 ، پلاک 6 کدپستی 8916147773  لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر یزد :-38207289- 38219259-035

09039432671-09106105867

دفتر تهران:بلوار ارتش، جنب خیابان ابوذر، دانشگاه اهل بیت، مرکز نوآوری بین المللی یاس لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر تهران: 02122470761

Email:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید/این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

website:www.shamsta.com

Instagram: https://www.instagram.com/shamsta.va/ 

Telegram: @amirkabiriranian

 Linkdin: Pajoheshkadeh AmirkabirIranian

جوملا فارسی