خانه

خدمات پژوهشکده

مخاطبان ما

 

- متخصصان- محققان- دانشجوبان

- صاحبان صنایع و کارخانجات

- صنعتگران

- ارائه دهندگان خدمات به صنعت

 

شعار ما

شمستا روشنی بخش صنعت ایران

تحویل دستگاه سرسیم زن بومی سازی شده و تحویل به شرکت متقاضی

تحویل دستگاه سر سیم زن

اواین دستگاه سرسیم زن اتوماتیک توسط یکی از متخصصان سامانه صنعتی شمستا، در پی اعلام نیاز یکی از شرکت های صنعتی و با پبگیری مستمر این سامانه بومی سازی و به شرکت متقاضی تحویل داده شد. این دستگاه مطابق با نیازهای اعلام شده به سازنده صورت گرفته و گرچه نمونه هایی از فیلمهای دستگاهای خارجی موجود می باشد اما بدون مهندسی معکوس و تنها بر اساس درخواستهای شرکت متقاضی و فیلمهای کارگرد موجود ساخته شده است. این دستگاه که در نوع خود از تکنولوژیهای روز دنیا بهره گرفته است داریی پیچیدگیهای زیادی می باشد بطوریکه بیش از 1300 قطعه در این دستگاه در کنار هم در ابعاد کوچکی قرار گرفته و با سرعت 1000 عدد در ساعت می تواند مطابق با خواست اپراتور سرسیم در چهار اندازه بزند. جهت مشاهده کامل این خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید

گزارش تحویل دستگاه سرسیم زن اتوماتیک بومی سازی شده

رسالت شمستا رفع نیازهای صنعتی با تکیه بردانش متخصصان ایرانی می باشد www.shamsta.com

 

 

مجوز از سازمان فنی و حرفه ای

پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان به عنوان یکی از مراکز پیشرو در عرصه آموزش در استان و حتی کشور می باشد که سعی نموده است بتواند نقشی اساسی در ارتقا سطح توانمندیهای دانشجویان و محققان داشته باشد در این راستا در سال 1396 موفق به اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه های عمران، ساختمان، معماری، خدمات آموزشی و ایمنی، بهداشت و محیط زیست گردید.

این مرکز در دو بخش خواهران و برادارن در کلیه روزهای هفته فعال می باشد

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی ...

مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور

این مرکز پس از طی مراحل متعدد، خوشبختانه توانست از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت را در زمینه امور عمران، راه و ساختمان و معماری دریافت نماید

مجوز شمار 97153505 مورخ 25 شهریور 1397

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی ...

 

مجوز از اداره کار

مجوز آموزش ایمنی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
طی نامه شماره 150025 تاریخ 15/10/1397، مجوز آموزش ایمنی کار برای کارگران و کارفرمایان پیمانکار و نیز دوره های آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار و شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها به این مرکز آموزشی تحقیقاتی از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار داده شد. از این به بعد دوره های ایمنی با گواهی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مرکز برگزار خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی...

 

اخذ رتبه بندی مهندسین مشاور

مرکز آموزشی-تحقیقاتی پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان در راستای رسالت خود تلاش نموده تا با بهره­ گیری از اساتید مجرب دانشگاه و فعالان عرصه صنعت ساخت، محیط مناسبی را برای ارتقاء دانش فراهم نماید و مسائل و مشکلات این صنعت در ادارات و سازمانها را بصورت هدفمند در قالب پروژه های تحقیقاتی مطرح، مطالعه و با ارائه راهکارهای اجرایی یاریگر آنها در بهبود کیفیت و رسیدن به اهداف موردنظرشان باشد.

اکنون این مرکز با داشتن این پتانسیل کم نظیر تصمیم به ارائه خدمات فنی در بخش مشاوره پروژه های اجرایی بعنوان مهندسین مشاور نموده و با اخذ رتبه بندی مهندسین مشاور در زمینه ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی از تاریخ 15/5/98 دامنه فعالیتهای خود را توسعه داده است. به امید اینکه بتوانیم نقش مؤثری در پیشبرد اهداف کشور عزیز خود داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر درمورد این ویژگی

مجوز از سازمان پدافند غیرعامل کشور

امروزه پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ارکان اصلی در طراحی و برنامه ریزی مدیریت یک کشور می باشد که بخشهای گوناگونی از جمله پدافند غیرعامل سایبری، طراحی شهری و ... را در بر می گیرد. لذا این مرکز با توجه به اهمیت این موضوع و با بهره گیری از پتانسیل مجرب خود با بیش از 18 ماه پیگیری مداوم موفق به کسب مجوز آموزش پدافند غیرعامل شده است.

امید است بتوانیم نقش مثبتی در اعتلای کشور اسلامی خود داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر درمورد این ویژگی

مجوز جدید

گواهی تائیدیه فنی نرم افزار شمستا

طبق قانون قبل از صدور سند ثبت توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌بایست یک گواهی فنی جهت تائیدیه فنی نرم‌افزار توسط وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز صادر شود که نرم افزار را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار داده و تأیید می نماید. بعد از این مرحله است که سایت از لحاظ محتوایی مورد بررسی وزارت ارشاد قرار میگیرد تا در صورت تأیید گواهینامه ثبت نرم افزار صادر گردد.

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی

گواهینامه ثبت نرم افزار یارانه ای شمستا

مطابق قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه ای در صورتی که پدید آورده اثر خود را در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسانده باشد، حق نشر، ارائه، اجرا و حق بهره برداری مادی و معنوی از نرم افزارها به مدت سی سال برای این فرد می باشد که سامانه صنعتی شمستا موفق به دریافت سند گواهینامه ثبت نرم افزار یارانه ای شده است. 

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی

گواهینامه ثبت علامت تجاری شمستا

 با ثبت برند تجاری شمستا بر آن شدیم تا مهر تأییدی بر درستی مسیرمان بزنیم. امیدواریم در این مسیر بتوانیم به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران ارتباط بین صنعتگران، متخصصان و صاحبان صنایع را سریعتر و بهتر برقرار نماییم.

اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی

مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری یزد

پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان در زمینه تخصصی مشاوره، پژوهش و خدمات مهندسی در زمینه سامانه معرفی بومی سازی قطعات خدمات صنعتی (شمستا) به عنوان واحد فناور در پارک علم و فناوری یزد مشغول به فعالیت شد.
اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی

 • قطعات و مواد موردنیاز صنایع جهت بومی سازی در نمایشگاه مجازی بومی سازی قطعات در معرض دید صنعتگران و سازندگان قرار داده شده است. 

  از جمله مزایای این نمایشگاه:

  1-نمایش قطعات در به مدت طولانی تر

  2-یافتن این قطعات از طریق جستجو در اینترنت در زمان کوتاهتر

  3-معرفی مستقیم به متخصصان و سازندگان

  4-عدم نیاز به پرداخت هزینه های سنگین نمایشگاه های حضوری، غرفه سازی، رفت و آمد و حمل و نقل

  5-امکان یافتن تیم جهت ساخت

  6-امکان بازدید از نمایشگاه به صورت رایگان

  7-امکان ارتباط مستقیم تولید کنندگان با متقاضیان

  8-آشنایی سازندگان و متخصصان با نیازهای صنعت و بررسی توامندی و پتانسیل خود در ساخت و تولید آن

 • در نمایشگاه مجازی صنعتگران و خدمات صنعتی توانمندی و پتانسیل شرکتها، سازندگان، تولیدکنندگان و صاحبان خدمات که فعالیتهای مرتبط با صنعت دارند به نمایش گذاشته می شود.

  از جمله مزایای این نمایشگاه:

  1- امکان معرفی خدمات و محصولات صنعتی متخصصان و صنعتگران بطور مستقیم به جامعه هدف

  2- امکان جستجو و یافتن این شرکتها از طریق اینترنت

  3- دسترسی سریع به آدرس و مشخصات آنها

  4- دسترسی به بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی شرکتها

  5- تصمیم گیری در رابطه با خرید کالا و یا خدمت براساس نظرات و ارزشیابی مخاطبان

  6- عدم نیاز به حضور در نمایشگاه ها جهت معرفی شرکت و خدمات

  7- یافتن مراکز صنعتی مشابه و یا خاص در صنعت موردنظر

 • سازندگان و متخصصان توانمندی هستند که با باور به توان خود همت کرده بسیاری از قطعات و موادی که از خارج از کشور وارد میشده را مهندسی معکوس و بومی سازی کرده اند که نمایشگاه مجازی قطعات ساخت داخل شمستا به نمایش این مواد و قطعات و ماشین آلات بومی سازی شده در کشور اختصاص داده شده است.

  مزایای این نمایشگاه:

  1- امکان معرفی قطعات ساخت داخل و بومی سازی شده در کشور به جامعه هدف

  2- آگاهی کارخانه ها و مراکز صنعتی بزرگ از این اقلام داخلی و تهیه آن از این سازندگان و جلوگیری از تهیه آنها از خارج از کشور

 • نمایشگاه مجازی ماشین آلات، تجهیزات و ابنیه مخصوص تجهیزات، ماشین آلات و ابنیه صنعتی جهت خرید و فروش و اجاره می باشد. 

  مزایای استفاده از این نمایشگاه:

  1- امکان نمایش بهتر و بیشتر بطور مستقیم به جامعه هدف

  2- بدون محدودیت زمان و مکان

  3- امکان جستجو پیشرفته کاربران با فیلتر استان

  4- نمایش فضاهای صنعتی اجاره ای

 • کارخانه ها و مراکز صنعتی در مجموعه خود با مشکلات و عارضه هایی روبرو هستند که با ارائه راه حلی مؤثر برای آنها می توان موجب بهره برداری هرچه بیشتر از ظرفیتها و توانمندی های این مراکز صنعتی شود.

  سامانه صنعتی شمستا به عنوان جامعترین پلتفرم صنعتی کشور با هدف ارتقا سطح کیفی و بازدهی کارخانجات خدمت عارضه یابی صنعتی این مراکز را با استفاده از تیم متخصص و باتجربه خود انجام میدهد همچنین این متخصصان صنعتی توانایی ساخت قطعات و ماشین آلاتی که می تواند عاملی شود تا کارخانجات با حداکثر توان خود به تولید بپردازند را دارند.

 • سازمانها و شرکتهای بزرگ جهت تأمین کالا و خدمات موردنیاز خود از وندور لیست استفاده می کنند که این وندور لیست شامل شرکتهای تأمین کننده ای هست که براساس معیار ها، سیاست ها و استراتژی های خاص آن سازمان انتخاب شده اند.

  سامانه صنعتی شمستا به منظور معرفی کارگاه ها و شرکتهای تأمین کننده به این شرکت ها و سازمانهای بزرگ بستری را فراهم کرده است که این کارگاه ها بتوانند اطلاعات، نمونه کارها و دستاوردهای خود را قرار دهند. در واقع این اطلاعات در نمایشگاه مجازی صنعت در شمستا قرار می گیرد و علاوه بر اینکه مراکز صنعتی و صنعتگران در کل کشور می توانند از نمایشگاه بازدید داشته و با آنها آشنا شوند، سامانه شمستا به صورت دوره ای این شرکتها و کارگاه ها را به سازمانهای بزرگ که دارای وندور لیست هستند معرفی می نماید.

آمار سایت

بازدیدکنندگان
2
مطالب
294
نمایش تعداد مطالب
425121

راه های تماس با ما

 

دفتر یزد، صفائیه بلوار امیرکبیر، طوبی شرقی 24 ، پلاک 6 کدپستی 8916147773  لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر یزد :-38207289- 38219259-035

09039432671-09106105867

دفتر تهران:بلوار ارتش، جنب خیابان ابوذر، دانشگاه اهل بیت، مرکز نوآوری بین المللی یاس لینک آدرس گوگل مپ

تلفن دفتر تهران: 02122470761

Email:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید/این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

website:www.shamsta.com

Instagram: https://www.instagram.com/shamsta.va/ 

Telegram: @amirkabiriranian

 Linkdin: Pajoheshkadeh AmirkabirIranian

جوملا فارسی